wypożyczalnia samochodów kempingowych

Nowy Sącz, ul. Pienińska 11
tel. (+48) 601 877 515

e-mail: rent@duni.pl
Call me! Chat with me

 

Serwis i części! -------------------------------- Wyprawy!

Pobierz umowę najmu w wersji: WORD lub PDF
 

 

 
 

 

 

 

Samochód kempingowy Sicilia XL na bazie Citroen Jumper

Posiada 6 miejsc do podróżowania i 6 miejsc do spania.

Wyposażony w klimatyzację samochodową i postojową 230V, zbiorniki na czystą i brudną wodę po 130 l, ogrzewanie i ciepła woda Truma Combi z termostatem, łazienka, WC, prysznic, lodówka automatyczna,piekarnik, kuchenka 3 palnikowa, telewizja naziemna i satelitarna,i DVD.

Posiada bagażnik na 4 rowery.

Wersja zimowa!

 

500 zł/doba

ZAREZERWUJ

+23% VAT

 

2014

 

     

Samochód kempingowy Duni Belina 400 DBF

Wyposażenie: zbiorniki na czystą i brudną wodę po 120 l, ogrzewanie gazowe z termostatem, 2 x klimatyzacja ,samochodowa i postojowa , ciepła woda, łazienka, WC, oddzielny prysznic, lodówka automatyczna z odzielnym zamrazalnikiem, piekarnik kuchenka gazowa, MUZYKA MP3, TV i DVD. Antena satelitarna działająca w czasie jazdy. posiada duży bagażnik tzw. garaż. Posiada bagażnik na 4 rowery.

 

500 zl/doba

+23% VAT

Zarezerwuj!

 

Rocznik 2011

 

   


   

Przyczepa kempingowa Fendt Topas 510 TF

Posiada bagażnik na rowery, markizę, klimatyzację, ogrzewanie, ciepła woda, zbiornik wody , prysznic , kuchenka, lodówka.

DMC 1400 kg .

140 zł/doba + 23% VAT

ZAREZERWUJ

rocznik 2008

 


 

 

 

 

     

 

Kliknij


Wyświetl większą mapę 

 

!!!!!Przeczytaj artykuły!!!!

1

2

3

4

5

 

WARTO WIEDZIEĆ!

Samochody posiadają miejsca noclegowe- są to łóżka dwu lub jedno osobowe, istniejące w samochodzie na stałe, lub powstające po złożeniu stolika. W wyposażeniu pojazdu są również rolety wewnętrzne, które po zamknięciu stwarzają odpowiednie warunki do snu i odpoczynku.
Zapobiegają również, przed nadmiernym nagrzewaniem promieniami słonecznymi części "mieszkalnej" samochodu, podczas długiego postoju w dzień. W części,, mieszkalnej'', okna otwierane są uchylnie, z kilkustopniową regulacją, zapewniającą odpowiednie przewietrzanie wnętrza.

Ogrzewanie i ciepła woda

Samochody posiadają zbiorniki wody czystej o pojemności ok.100-120 litrów oraz zbiornik wody zużytej o odpowiedniej pojemności.
Tankowanie wody czystej odbywa się na zasadzie grawitacyjnej lub za pomocą węża z wodą pod ciśnieniem, który umieszcza się w otworze zalewowym znajdującym się na zewnątrz pojazdu.
Opróżnienie zbiornika z wodą brudną odbywa się po podjechaniu nad kratkę ściekową i odkręceniu zaworu. Woda do zatankowania, dostępna jest na campingach, myjniach i większości stacji paliw.

Nieczystości z ubikacji spływają do specjalnej plastikowej kasety (pojemnika), wkładanej i wyciąganej z zewnątrz pojazdu, gdzie ulegają biodegradacji pod wpływem specjalnego środka chemicznego znajdującego się na wyposażeniu samochodu i zalewanego po każdorazowym opróżnieniu kasety.

Samochody wyposażone są w system centralnego ogrzewania. Elementem grzejnym jest piec gazowy (Truma) zasilany gazem z butli gazowej, będącej elementem wyposażenia pojazdu.
Ogrzane powietrze specjalnymi kanałami rozprowadzane jest po całym pojeździe. Ten sam piec wykorzystywany jest do ogrzewania wody dostępnej w części kuchennej (zlewozmywaku) i sanitarnej (w umywalce i pod prysznicem). System centralnego ogrzewania sterowany jest za pomocą termostatu i automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę wewnątrz pojazdu.
W praktyce "w kuchni'' i pod prysznicem dostępna jest gorąca woda, a wewnątrz pojazdu możliwe jest utrzymywanie temperatury pokojowej pomimo ujemnych temperatur na zewnątrz.

W samochodach znajduje się kuchenka gazowa zasilana gazem z butli będącej elementem wyposażenia pojazdu.
Samochód posiada także lodówkę, która w trakcie jazdy zasilana jest z alternatora, a podczas postoju - z sieci 230V lub za pomocą gazu z butli. W samochodzie znajduje się również stolik, przy którym można spożyć przygotowane posiłki.

Samochody posiadają specjalne przetwornice napięcia z 12 V na 230 V które mogą w czasie jazdy zasilać ładowarki, notebooki i inny sprzęt RTV.

W przypadku rozsądnego gospodarowania energią elektryczna zmagazynowaną w akumulatorach, i uzupełnianą w czasie jazdy, nie ma potrzeby zatrzymywania się na campingach i podłączania do sieci, przez cały okres trwania podróży (np. dwa tygodnie).

W trakcie dłuższego postoju pojazdu, możliwe jest podłączenie się do zewnętrznej sieci energetycznej o napięciu 230V, za pomocą specjalnego kabla. W takim wypadku, wszelkie urządzenia w samochodzie, pobierają energię elektryczna z zewnątrz, a przy okazji ładowane są akumulatory.

Są to pojazdy o masie całkowitej do 3.5 tony i do kierowania nimi wystarcza prawo jazdy kategorii B.